18.00+ Karolína + Adam + Štefánia
Pondelok po 3. veľkonočnej nedeli.
18.00+ Justína + Jozef + Hermína + Ondrej
Utorok po 3. veľkonočnej nedeli.
18.00+ Rudolf + Anna + Milan + rodičia
Streda po 3. veľkonočnej nedeli.
7.00Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu
Štvrtok po 3. veľkonočnej nedeli.
18.00+ Jozef + Mária
Piatok po 3. veľkonočnej nedeli.
7.15Na úmysel
Sobota po 3. veľkonočnej nedeli.
10.15+ Štefánia + Karol
4. veľkonočná nedeľa.
  • Na budúcu Štvrtú nedeľu veľkonočnú – nedeľu Dobrého pastiera máme celoslovenskú zbierku na seminár.
  • Od budúcej nedele prvoprijímajúce deti budú mať stretnutie aj po sv. omši, budeme nacvičovať  liturgiu a spev. Prosím, aby všetky deti už chodili na sv. omšu o 10.15 h.
  • Na budúcu nedeľu v našom kostole začiatkom o 15.00 h. bude koncert, na ktorom vystúpia dva zbory: OMNIA a BRIOSO a ich hosťom bude Stanislava Maggoni. Srdečne vás všetkých pozývam, nájdite si na budúcu nedeľu čas a príďte. Vstupné je dobrovoľné.
  • Na stredu 8. mája plánujeme cestu do Poľska. Navštívili by sme v Orawke drevený kostol, kde by sme mali sv. omšu a potom by sme išli do Krakova, do historického centra a pozreli si Wavel, kráľovské hrobky a iné zaujímavé miesta. Cena na osobu je 38 €, v cene doprava a vstupenka na Wavel. Odchod by bol o 7.00 h. od kostola. Kto má záujem, môže sa prihlásiť.