15.00† Gustáv Komačka, pohrebná
Svätého Jakuba, apoštola (sviatok)
7.00† Ján † Anna † Milan
Svätých Joachima a Anny, rodičov Panny Márie (spomienka)
18.00† bratov † sestry
Svätého Gorazda a spoločníkov (spomienka)
7.00† Gabriel † Viktor † Ľudmila † Lívia
Štvrtok 17. týždňa v Cezročnom období
18.00Za zdravie syna s rodinou
Svätej Marty (spomienka)
7.15† Jozef † Anna
Sobota 17. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Petra Chryzológa, biskupa a učiteľa Cirkvi alebo Panny Márie v sobotu (ľubovoľná spomienka)
7.15 a 10.15† Rudolf † Anna † Milan † syn Milan
18. nedeľa v Cezročnom období
  • Vo veku 83 rokov zomrel pán Gustáv Komačka, pohreb zosnulého bude v pondelok o 15.00 h, večerná sv. omša nebude.
  • V utorok a vo štvrtok sv. omše ráno o 7.00 h, v stredu a v piatok večer o 18.00 h, v sobotu o 7.15 h.
  • Na sobotu 3. septembra plánujeme v rámci Roka milosrdenstva púť do Wadovíc – rodiska sv. Otca Jána Pavla II, kde navštívime aj múzeum. Popoludní pôjdeme na Zebrzydowsku kalváriu. Cena na osobu: dospelý 15 € a dieťa 12 €. V cene je doprava a vstup do múzea. Kto má záujem, môže sa prihlásiť.
  • Občianskemu združeniu Malá Fatra sme dali do prenájmu pozemok, ktorý sa nachádza pred kostolom sv. Juraja a tiahne sa až dozadu z porastu Urbáru a celý smerom k potoku. Je to plocha 20.100 m2. Združenie má záujem na tomto pozemku vytvoriť park sv. Juraja. Ako by to reálne malo vyzerať si môžete pozrieť na nástenke pred kostolom. Prosím, aby ste na tento pozemok nevyvážali žiadny odpad, ani trávu či konáre..
  • Z pohrebu pána Jaroslava Klenoviča obetovali na kostol 70 €, Pán Boh zaplať.