6.45† rodičia † príbuzní
Pondelok po 2. adventnej nedeli.
17.00† Jozef
Utorok po 2. adventnej nedeli alebo Svätého Mikuláša, biskupa (ľubovoľná spomienka).
17.00† Richard † rodičia † starí rodičia
Svätého Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi (spomienka).
PRIKÁZANÝ SVIATOK - Nepoškvrnené počatie Panny Márie (slávnosť).
18.00† Lívia
Piatok po 2. adventnej nedeli alebo Svätého Jána Didaka Cuauhtlatoatzin (ľubovoľná spomienka).
7.15Voľný úmysel
Sobota po 2. adventnej nedeli.
7.15 a 10.15† Katarína † Karol † súrodenci
3. adventná nedeľa/.
  • Dnes popoludní o 15.00 h prvonedeľná pobožnosť s Eucharistickým požehnaním.
  • Aj zajtra pozývam deti na raňajky do fary, ale predtým nezabudnúť na sv. omšu ktorá v pondelok začína ráno o 6.45 h. Ktoré deti máte záujem zapíšte sa na lístok, ktorý nájdete vzadu za lavicami.
  • V advente vo všedné dni na konci sv. omše spievame modlitbu Anjel Pána.
  • Vo štvrtok máme slávnosť, prikázaný sviatok NEPOŠKVRNENÉHO POČATIA PANNY MÁRIE, sv. omša večer o 17.00 h; pripomínam že už v stredu večer sv. omša je z vigílie tejto slávnosti, kto sa na nej zúčastní už nemusí vo štvrtok.
  • Prosím tých, ktorí sa prihlásili do Santiaga aby v tomto týždni zaplatili zálohu 250 €, alebo aj menej, podľa toho ako im to vychádza.
  • Vyšlo nové číslo diecézneho časopisu, môžete si ho prevziať za lavicami.
  • V našej farnosti spoločná sv. spoveď pred vianočnými sviatkami bude v sobotu 17. decembra dopoludnia od 9.30 h do 11.00 h a chorých po domoch budem spovedať 22. decembra dopoludnia.