18.00† rodičia Boľoví, Kuboví, Šimkoví
Pondelok po 2. veľkonočnej nedeli alebo Svätého Juraja, mučeníka alebo Svätého Fidéla zo Sigmaringenu, kňaza a mučeníka (ľubovoľná spomienka)
18.00† Alojz † Helena
Svätého Marka, evanjelistu (sviatok)
18.00† Karol – otec + Karol – syn † Mária † Štefan
Streda po 2. veľkonočnej nedeli
18.00† Terézia † Žofia † Ladislav † Ondrej
Štvrtok po 2. veľkonočnej nedeli
18.00† Milan † Štefan † František † Magdaléna † Margita
Piatok po 2. veľkonočnej nedeli alebo Svätého Petra Chanela, kňaza a mučeníka alebo Svätého Ľudovíta Márie Grignion de Montfort, kňaza (ľubovoľná spomienka)
Sv. omša nebudeSv. omša nebude
Svätej Kataríny Sienskej, panny a učiteľky Cirkvi, patrónky Európy (sviatok)
7.15 a 10.15Na úmysel celebranta
3. veľkonočná nedeľa
  • Zajtra máme vo farnosti sviatok sv. Juraja, mučeníka, ktorému je zasvätený drevený kostol; preto sv. omša zajtra bude v kostole sv. Juraja a po sv. omši si budete môcť uctiť relikvie sv. Juraja.
  • Na budúci týždeň v piatok odchádzame, ktorí sa prihlásili na púť do Santiaga; autobus bude pristavený o 18.45 h, pred odchodom budeme mať v kostole krátku adoráciu s požehnaním pútnikov. Návrat pútnikov 11. mája.
  • V sobotu sv. omša ráno nebude, počas mojej neprítomnosti bude ma zastupovať v týždni pán farár z Rosiny. Pri možnom vybavovaní pohrebu kontaktujte aj pána Karola Pekara, ktorý vo všedné dni bude robiť kostolníka.
  • Na budúcu nedeľu po sv. omši o 10.15 h prvoprijímajúce deti budú nacvičovať piesne k sv. prijímaniu.
  • Na kostol v tomto týždni obetovali z pohrebu Emílie Repáňovej 100 €, Edity Výbochovej 20 € a krstu Christiana Lucasa 70 €, Pán Boh zaplať.