18.00+ Ondrej + Hermína + Jozef
Pondelok 7. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Krištofa Magallanesa, kňaza, a spoločníkov, mučeníkov (ľubovoľná spomienka).
18.00+ Ľudovít + Štefánia + Anton + Jaroslav
Utorok 7. týždňa v Cezročnom období alebo Svätej Rity z Cascie, rehoľníčky (ľubovoľná spomienka).
18.00+ Blažena + Amália + Ľudovít + Alojzia + Pavol
Streda 7. týždňa v Cezročnom období.
7.00+ Daniela + Jozef
Sviatok Nášho Pána Ježiša Krista, najvyššieho a večného kňaza (sviatok).
18.00+ Mária + Koloman + rodina Ďurneková a Kenická
Piatok 7. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Bédu Ctihodného, kňaza a učiteľa Cirkvi alebo Svätého Gregora VII., pápeža alebo Svätej Márie Magdalény de' Pazzi, panny (ľubovoľná spomienka).
7.15Voľný úmysel
Svätého Filipa Neriho, kňaza (spomienka).
7.15 a 10.15+ Hermína + Vincencia + Zuzana + Ján + Vincent
Najsvätejšej Trojice (slávnosť).
  • Dnes popoludní o 15.00 h Eucharistická pobožnosť, pri ktorej budeme recitovať hymnus Veni, Creator, môžeme získať za zvyčajných podmienok úplné odpustky.
  • Dnes končíme veľkonočné obdobie.
  • Na púť do Mariazellu je voľných ešte 15 miest, ak má ešte niekto záujem prihláste v priebehu tohto týždňa. Púť sa uskutoční 30. júna, cena na osobu 30 €.
  • Na budúcu nedeľu pri sv. omši o 10.15 h vo farnosti budeme mať prvé sv. prijímanie detí.