18.00+ Štefan + Štefánia
Pondelok 29. týždňa v Cezročnom období.
18.00+ rodičia Kováčoví + Ján + Anton + Vlasta + Jaroslav
Utorok 29. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Jána Pavla II., pápeža (ľubovoľná spomienka).
18.00+ rodičov z rodiny Pekárovej a Belánikovej
Streda 29. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Jána Kapistránskeho, kňaza (ľubovoľná spomienka).
7.00+ rodičov + príbuzných
Štvrtok 29. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Antona Márie Clareta, biskupa (ľubovoľná spomienka).
18.00+ Milan
Piatok 29. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Maura, biskupa (ľubovoľná spomienka).
7.15+
Sobota 29. týždňa v Cezročnom období alebo Panny Márie v sobotu (ľubovoľná spomienka).
7.15 a 10.15Za farnosť
30. nedeľa v Cezročnom období.
  • Dnes máme misijnú nedeľu, po sv. omši ofera na misie, za Vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Zajtra v pondelok po večernej sv. omši budú v našom kostole Modlitby matiek, na ktoré pozývame matky našej farnosti. Pred modlitbami sa Vám prihovorí animátorka zo Žiliny aby vám vysvetlila duchovný význam týchto modlitieb a povzbudila k pravidelnej modlitbe za svoje deti.
  • Na budúcu nedeľu po sv. omši o 10.15 h bude stretnutie birmovancov.
  • Vzadu za lavicami si môžete prevziať nové číslo diecézneho časopisu a časopis o misiách.
  • Máme už farský kalendár na budúci rok. Ďakujem Majke Brezániovej za prípravu fotografií. Ak máte záujem môžete si ho zakúpiť za 2 €.
  • V kostole sv. Juraja máme nové oltárne plachty, ďakujeme pani Hlaváčovej ktorá ich vyšila.
  • Na budúci rok vám ponúkam púť do Loreta, putovať ku hrobu sv. Rity, navštíviť Sienu a Bolognu. Púť by sa uskutočnila od 22. februára do 26. februára, je to termín v čase jarných prázdnin. Cena na osobu 170 €. Podrobnejšie informácie si môžete prevziať na letáčiku vzadu za lavicami. Ktorí máte záujem zahláste sa do 29. októbra.
  • Na kostol obetovali z krstu Martina Pekara 50 €; novomanželia Kubánkovci 100 €; z pohrebu Stanislava Kapšu 50 €, Martina Krištofíka 100 € a Ladislava Koperu 50 €, Pán Boh zaplať.