18.00+ Jozef Kuba
Pondelok 13. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Ladislava, biskupa a učiteľa Cirkvi alebo Svätého Cyrila Alexandrijského, biskupa a učiteľa Cirkvi (ľubovoľná spomienka).
18.00+ Šimon + Mária + Klement + Štefánia + Ľubomír + Ivan
Svätého Ireneja, biskupa a mučeníka (spomienka).
PRIKÁZANÝ SVIATOK - Svätých Petra a Pavla, apoštolov (slávnosť).
8.00+ Peter + Júlia + Jozef + Mária + Helena
Štvrtok 13. týždňa v Cezročnom období alebo Prvých svätých mučeníkov Cirkvi v Ríme (ľubovoľná spomienka).
18.00Za zdravie a Božiu pomoc pre Štefana
Piatok 13. týždňa v Cezročnom období.
7.15Na úmysel
Návšteva Panny Márie (sviatok).
7.15Na úmysel - vl
14. nedeľa v Cezročnom období.
  • Na budúci týždeň sv. omše: v pondelok, utorok, streda a v piatok o 18.00 h, vo štvrtok ráno o 8.00 h a v sobotu o 7.15 h.
  • Od zajtra si môžete dať zapísať na svoje úmysly sv. omší na ďalší pol rok.
  • V stredu máme slávnosť, prikázaný sviatok sv. Petra a Pavla, sv. omša večer o 18.00 h; ale už aj v utorok večer bude sv. omša zo slávnosti.
  • V stredu pri sv. omši bude tradičná zbierka na dobročinné diela Svätého Otca.
  • Vo štvrtok sv. omša ráno o 8.00 h na ktorú pozývam všetky deti, pri ktorej sa budeme modliť Te Deum – budeme ďakovať za Božie dary a milosti, ktoré ste získali počas školského roka.
  • Pred prvým piatkom spovedám pred sv. omšami, v piatok od 17.00 h, po sv. omši v piatok prvopiatková adorácia.
  • Na budúcu sobotu sviatosť manželstva o 15.00 h prijmu snúbenci Marek Ševčík a Šarlota Prášková.