Ja som vzkriesenie a život ...

Vo veku 66 rokov zomrel

MILAN UŠAK

Pohreb zosnulého

vo štvrtok o 14.00 h.

Vo štvrtok NEBUDE ranná sv. omša.

18.00+ Karol + Františka + Václav + Jozefína + Michal
Pondelok 28. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Kalixta I., pápeža a mučeníka (ľubovoľná spomienka).
7.00Za Božiu pomoc pre chorých a členov rodiny
Svätej Terézie od Ježiša (z Avily), panny a učiteľky Cirkvi (spomienka).
18.00+ Karol
Streda 28. týždňa v Cezročnom období alebo Svätej Hedvigy, rehoľníčky alebo Svätej Margity Márie Alacoque, panny alebo Svätého Gála, kňaza (ľubovoľná spomienka).
7.00+ Žofia + Ján + Štefan + Hermína + Kristína
Svätého Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka (spomienka).
18.00+ Františka + Anton + starí rodičia
Svätého Lukáša, evanjelistu (sviatok).
7.15Na úmysel
Sobota 28. týždňa v Cezročnom období alebo Svätých Jána de Brébeuf a Izáka Joguesa, kňazov, a ich spoločníkov, mučeníkov alebo Svätého Pavla z Kríža, kňaza alebo Panny Márie v sobotu (ľubovoľná spomienka).
10.15+ Terézia + Ladislav + Anna + Ján + starí rodičia
29. nedeľa v Cezročnom období.
  • V utorok bude sv. omša ráno o 7.00 h.
  • Na budúcu nedeľu máme zbierku na misie.
  • V rámci prípravy na prijatie sviatosti birmovania tri nedele po sebe od najbližšej sv. omšu o 10.15 h. bude slúžiť dp. Ivan Moďoroši, duchovný správca univerzitného centra pre medikov v Martine a po sv. omši bude mať katechézu pre birmovancov.
  • Začali už aj stretká pre deti každý piatok od 17.00 h. vo fare. Pozývame deti. Rodičia detí, bolo by dobré, keby ste sa prihlásili na Messenger do skupiny – Žabka – stretká piatky – tam budú informácie a pozvánky na stretko.
  • Na kostol z pohrebu Jozefa Moravca na kostol obetovali 100 €, Pán Boh zaplať.