17.00† Kamil † rodičia: Adam, Pavlína, Martin, Anna
Svätého Jozefa, ženícha Panny Márie (slávnosť preložená z nedele)
17.00Za Božiu pomoc v rodine
Utorok po 3. pôstnej nedeli
17.00† Jozef
Streda po 3. pôstnej nedeli
17.00† Mária † Koloman † Michal
Štvrtok po 3. pôstnej nedeli
18.00† Vladimír † Klára † Vincent
Piatok po 3. pôstnej nedeli
7.15Voľný úmysel
Zvestovanie Pána (slávnosť)
7.15 a 10.15Za farnosť
4. pôstna nedeľa/
  • Dnes pobožnosť Krížovej cesty o 14.50 h, po pobožnosti stretnutie tých, ktorí putujú do Santiaga.
  • Zajtra máme slávnosť sv. Jozefa, ženícha Panny Márie. Tento sviatok je presunutý z dnešného dňa na zajtrajší lebo na pôstne nedele nemôžeme sláviť iné slávnosti.
  • V piatok o 17.30 h pobožnosť Krížovej cesty.
  • Na budúcu nedeľu Krížovú cestu budeme mať v obci Hlboké nad Váhom. Odchádzali by sme autami o 14.30 h od fary alebo každý individuálne. Začiatok Krížovej cesty bude pri kostole o 15.00 h.
  • Na budúci týždeň zo soboty na nedeľu sa mení čas. Presúvame si hodiny o hodinu dopredu.
  • Na budúcu nedeľu budeme mať zbierku na reštaurovanie oltára sv. Juraja a sochy Immaculaty.
  • Nezisková organizácia ktorá spolupracuje s charitou prosí vás o pomoc. Prosia o šatstvo a topánky pre dospelých, zároveň aj pre deti oblečenie, topánky, hračky. Prosia o veci ktoré je možné ešte ľuďom v núdzi použiť. Ktorí máte možnosť, tieto veci prineste do štvrtku tohto týždňa na faru, najlepšie pred alebo po sv. omši. Prinášajte ich buď v krabiciach alebo aj vo vreci, v čom je to možné ľahko premiestniť. Vopred srdečné Pán Boh zaplať.
  • Tento týždeň bohuznáma na kostol obetovala 100 € , Pán Boh zaplať.