7.00+ Jana + Viliam
Utorok Veľkého týždňa.
17.00+ Mária + František + Zdenka
Streda Veľkého týždňa.
Štvrtok Veľkého týždňa - Zelený štvrtok Pánovej večere/.
15.00VEĽKOPIATKOVÉ OBRADY
Veľký Piatok - Slávenie utrpenia a smrti Pána.
Biela sobota - Veľkonočná vigília.
10.15+ Emília + Beňadikt + Júlia + František
Veľkonočná nedeľa Pánovho zmŕtvychvstania.
  • Dnes pobožnosť Krížovej cesty nebude.
  • V pondelok a v utorok bude sv. omša ráno o 7.00 h; večer spovedám v Žiline.
  • V stredu sv. omša o 17.00 h. Po tieto tri dni spovedám pred sv. omšami.
  • ŠTVRTOK PÁNOVEJ VEČERE. Sv. omša bude o 17.00 h. V tento deň už tradične začneme pobožnosť Krížovej cesty o 19.30 h na konečnej autobusovej zástavke.
  • PIATOK UTRPENIA PÁNA. Obrady začnú popoludní o 15.00 h.
  • Na Veľký piatok je pôst a zdržiavanie sa mäsitého pokrmu, ktoré sa nemôže nahradiť iným skutkom pokánia. Pôst znamená iba raz do dňa sa dosýta najesť, pričom možno prijať trochu pokrmu ešte dvakrát v priebehu dňa. Zákon zdržiavania sa mäsa zaväzuje tých, ktorí dovŕšili štrnásty rok života; zákon pôstu zaväzuje všetkých plnoletých až do začatia šesťdesiateho roku života.
  • SVÄTÁ SOBOTA – obrady začnú večer o 18.00 h pred kostolom. Nezabudnite si vziať sviece.
  • VEĽKONOČNÁ NEDEĽA – pri prvej sv. omši o 7.15 h požehnanie pokrmov. Pri sv. omšiach farská ofera.
  • Z Bielej soboty na Veľkonočnú nedeľu sa mení čas, posúvame si hodiny dopredu.
  • Ešte je záväzne niekoľko voľných hodín na adoráciu k Božiemu hrobu od Veľkého piatku počas noci aj Bielej soboty, prosím, zapíšte sa.
  • Na našej internetovej stránke prvoprijímajúce deti majú nahraté pesničky, ktoré sa treba učiť, adresa stránky: www.trnove.fara.sk
  • Na kostol z pohrebu Vilmy Kuderovej obetovali 150 €, z pohrebu Mariana Kubu 300 €, z pohrebu Rudolfa Daniška 150 €; bohuznáma 100 €, Pán Boh zaplať.